LeaseIT для малого та середнього бізнесу

LeaseIT – це технологія фінансування ІТ для вашого бізнесу

LeaseIT дозволяє вашому підприємству сплачувати за необхідне для бізнесу ІТ-обладнання, вже використовуючи його у своїй діяльності. LeaseIT орієн­тована на юридичних осіб – підприємства малого та середнього бізнесу, що використовують сучасні підходи ведення бізнесу та прагнуть постійного розвитку. Мінімальні вимоги, доступність та простота процедури отримання фінансування роблять LeaseIT оптимальним інструментом придбання ІТ-обладнання для кожного підприємства. Продукти LeaseIT – це оптимальне поєднання розміру авансового платежу, терміну фінансування та інших умов за справедливою вартістю.

Використовуючи LeaseIT, можна придбати будь-яке ІТ-обладнання, починаючи від одного комп'ютера та закінчуючи комплексним забезпеченням всієї діяльності підприємства.

Trade Financing для дилерів IT–обладнання

Trade Financing – це програма товарного фінансування дилерів IT–обладнання, які прагнуть мати більший асортимент техніки для подальшого продажу, але не мають можливість здійснити попередню оплату за значну партію товару.

Trade Financing – ефективний та доступний інструмент для вирішення проблеми недостатності оборотних коштів та отримання більшого прибутку від збільшення об’єму наявного для реалізації товару.

Програма Trade Financing надзвичайна проста та зручна – один раз отрумуєте необхідний ліміт і Вам надає фінансування будь–який дистріб’ютор IT–обладнання.

LeaseIT plus – cистема додаткових послуг

LeaseIT plus – це система інноваційних додаткових послуг, яка надає можливість зручно та просто вирішувати задачі ефективного використання інформаційних систем. LeaseIT plus допоможе оптимізувати різні сфери бізнес-діяльності за рахунок використання нових методів роботи, оптимізації бізнес-процесів, що значно збільшить конкурентні переваги Вашого підприємства.

Кожний елемент LeaseIT plus – досконало пророблена технологія, яку легко впровадити на будь-якому підприємстві.

LeaseIT plus надасть Вашому підприємству динаміку та розвиток, яких вимагають стрімкі темпи сучасного життя!

LeaseIT ManageIT – це веб-інструмент для менеджменту IТ-інфраструктури підприємства.

LeaseIT ManageIT надає можливість легкого оліку обладнання чим задовольняє потреби ІТ-спеціалістів та дозволяє їм надавати необхідну інформацію керівникам та бухгалтерам.

LeaseIT ManageIT дозволяє аналізувати загальні фінансові витрати на ІТ-інфраструктуру підприємства та співставляти їх з іншими витратами. Інструмент розрахований на компанії з обладнанням від двадцяти до тисячі комп’ютерів.

Дмитро Богодухов