Про компанію Лізинг ІТ

Приватне акціонерне товариство "Лізинг інформаційних технологій" є Оператором технології фінансування LeaseIT та обслуговує власні програми фінансування для компаній різних напрямків.

ПрАТ "Лізинг ІТ" є "фінансовим back-офісом" учасників системи LeaseIT, а також процесінг-центром фінансових програм «Розстрочка з доставкою», «Тур у розстрочку» та «Послуги в розстрочку».

Компанія забезпечує маркетингову і технологічну підтримку функціонування програм, здійснює фінансування угод з придбання підприємствами та населенням обладнання, товарів та послуг, аналіз ризиків, моніторинг та супроводження лізингових угод.

ПрАТ "Лізинг ІТ" – перша та єдина в Україні компанія, що спеціалізується на програмах фінансування придбання об'єктів інформаційних технологій - ІТ-обладнання та периферії для підприємств малого та середнього бізнесу і домогосподарств. Для інвесторів та фінансових партнерів Оператор LeaseIT надає можливості та пропонує інструменти, що дозволяють вкладати їм кошти в найбільш зручній для них формі.

Сьогодні ПрАТ "Лізинг ІТ" є лідером на ринку управління інвестиціями в фінансування ІТ-технологій для підприємств та домогосподарств, як за обсягами портфелю інвестицій, що знаходиться в управлінні, так і за кількістю постачальників, які впровадили та обслуговують у Оператора LeaseIT власні фінансові програми для клієнтів. З єдиним офісом, що знаходиться в Києві, технологія фінансування LeaseIT вже представлена постачальниками в усіх регіонах України.

ПрАТ "Лізинг ІТ" прагне забезпечити максимальну прозорість своєї діяльності та розуміння її операцій для найширшого кола інвесторів, в тому числі тих, які тільки розпочинають працювати в фінансовому секторі.

Компанія не входить до будь-яких фінансово-промислових груп та холдингів і є повністю незалежною від виробників, постачальників, банків та інших фінансових партнерів. Це повністю виключає ризики неефективного перерозподілу фінансових потоків та прийняття економічно необгрунтованих рішень.

Компанія завжди відкрита до співпраці з партнерами та інвесторами.