Облігації Лізинг ІТ

Облігації ПрАТ "Лізинг ІТ" – Оператора технології фінансування LeaseIT – це мінімум ризикованості інвестицій при максимумі доходності.

Кошти, які Оператор залучає шляхом продажу облігацій, використовуються для фінансування угод з придбання ІТ-обладнання клієнтами технології фінансування LeaseIT. Фактично, облігації повністю забезпечуються реальними активами – диверсифікованим, якісно сформованим портфелем лізингових угод, що генерує постійний, прогнозований грошовий потік та гарантує погашення облігацій та відсотків за ними.

Можливість щорічної оферти до настання строку погашення, щоквартальна виплата купону та підтримка котирувань на фондовому ринку робить їх одним з найбільш ліквідних та привабливих інструментів з фіксованою доходністю на фондовому ринку України.

У розділах Приватним інвесторам або Інституційним інвесторам можна ознайомитись з інформацією щодо умов інвестування та поточними пропозиціями, які пропонуються інвесторам, а за допомогою сервісу LeaseIT Investor Monitor – відслідковувати власну історію придбання облігацій інвестором, номінальну та ефективну доходність, дати та суми виплати купонного доходу та викупу облігацій

Партнери