Довідкова інформація про Лізинг ІТ

ПрАТ «Лізинг ІТ» - фінансова компанія , що спеціалізується у сфері інформаційних технологій з 2005 року. Є оператором технології фінансування LeaseIT, цільової програми «Комп'ютер в кожен дім».
З 2010 року обслуговує програми розстрочки для інтернет-магазинів в Україні та Росії , а з 2012 року надає програми розстрочки для туристичних операторів та агентств , а також компаніям сфери послуг.
За 9 -річний термін роботи Лізинг ІТ фінансуванням на придбання комп'ютерної техніки та інших товарів і послуг скористалися сотні представників малого та середнього бізнесу і тисячі домогосподарств, а обсяги проданого постачальниками за програмами LeaseIT обладнання перевищили десятки мільйонів гривень.

З метою зробити портфель лізингових активів доступним до обігу у формі цінних паперів, у які може інвестувати без обмежень будь-який учасник ринку, компанією ПрАТ «Лізинг ІТ» була створена дочірня компанія спеціального призначення ТОВ «Лізинг ІТ - СПВ».
ТОВ «Лізинг ІТ - СПВ» залучає кошти для фінансування лізингових угод шляхом сек'юритизації портфеля лізингових договорів, які були або будуть укладені оригінатором - ПрАТ « Лізинг ІТ», і випускає облігації.
На даний момент в обігу на українському фондовому ринку знаходиться другий облігаційний випуск на 100 млн. грн. Перший випуск облігацій був успішно погашений емітентом у лютому 2013 року.