Біографії менеджменту Лізинг ІТ

Дмитро Богодухов
Генеральний директор

Відповідає за стратегічний розвиток компанії, адміністративні та юридичні аспекти діяльності, взаємодію з ключовими партнерами.

Дмитро Богодухов у 2000 р. з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет та отримав диплом Магістру з фінансового менеджменту. Навчався в аспірантурі Науково-дослідного фінансового інституту Міністерства фінансів України.

Дмитро має більш ніж десятирічний досвід практичної діяльності в фінансовій сфері, насамперед в сфері управління фінансовими та банківськими ризиками. З 2000 по 2004 рік успішно здійснив більш ніж 20 проектів в банківському страхуванні та страхуванні фінансових ризиків, розробив та впровадив ряд нових страхових продуктів для банківського та корпоративного сектора, організував плідне співробітництво з іноземними виробниками обладнання щодо страхування їх фінансових ризиків в Україні.

В вересні 2007 г. був обраний Президентом Союзу «Сертифіковані спеціалісти лізингу», викладає курс "Джерела фінансування лізингових операцій" Програми Сертифікації спеціалістів лізингового бізнесу в Україні.

В 2006, 2007, 2008 роках ставав фіналістом міжнародного конкурсу World Entrepreneur of the Year Award, що проводиться в Україні компанією Ernst&Young, а в 2007 р. став переможцем в номінації «Малий бізнес».

Дмитро Богодухов працює в ПрАТ "Лізинг ІТ" від самого початку створення компанії – з серпня 2004 року.Дмитро Фрідман
Директор з маркетингу та продажу

Відповідає за організацію продажу фінансових продуктів, маркетинг та відносини з постачальниками ІТ-обладнання – учасниками системи LeaseIT.

В 1995 р. закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Прикладна математика".

В 2001 р. Дмитро Фрідман був відібраний для програми МВА Міжнародного інституту менеджменту для спеціалістів фінансового сектору. Ця програма підтримувалась USAID для видатних студентів з високим потенціалом росту, лідерськими навичками та значним бізнес-досвідом. Під час участі в цій програмі Дмитро Фрідман відвідував США та вивчав досвід провідних американських фінансових установ – Citibank, Morgan Stanley, Finca, Standard&Poors та інших.

Має величезний досвід ведення бізнесу на ІТ-ринку України. В 1994-2004 рр. він був засновником та директором ведучої української компанії з встановлення структурованих комп'ютерних мереж – TNS (Total Network Solutions). Серед клієнтів компанії – провідні іноземні та вітчизняні підприємства різних секторів економіки.

Дмитро Фрідман є ініціатором створення технології LeaseIT та основним розробником нових фінансових те сервісних продуктів для її споживачів.Юрій Деревко
Директор з фінансів

Відповідає за управління фінансовими ресурсами компанії, облік та звітність.

До приходу в компанію працював в фінансово-банківському секторі. У 2006-2008 роках очолював відділ цінних паперів в АКБ «Укрсоцбанк», у 2008 - 2011 роках займав посади фінансового директора у компанії «Факторинг Фінанс» та директора департаменту активних операцій в ПАТ «Банк Національний кредит». Має значний досвід в управлінні фінансами як банківських, так і комерційних організацій. Юрій отримав ступінь магістра з державних фінансів з відзнакою, а також отримав ступінь магістра бізнес адміністрування (MBA) в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ). У 2009 році стажувався в Tepper Schooll of Business (Пітсбург, США).