Приватність

Захист Вашої інформації

ПрАТ "Лізинг ІТ" піклується про вашу он-лайн безпеку. Ми використовуємо отриману від Вас інформацію для надання послуг найвищого рівня, одночасно слідкуючи за тим, щоб ця інформація залишалася надійно захищеною.

Безпека

Ми отримуємо інформацію про ваш домен кожного разу, коли ви заходите на наш сайт. Ця інформація носить загальний характер, використовується для ведення статистики та лише в узагальненому вигляді.

Коли Ви реєструєтеся на сайті, ми отримуємо про вас більш персоніфіковану інформацію – ваше ім’я, адресу електронної пошти тощо. Інформація подібного роду буде використовуватися для процесінгу або для того, щоб відповісти на ваш запит до контакт-центру LeaseIT. Ми зберігаємо отриману від вас таким чином інформацію як власну. Ми гарантуємо фізичний, електронний та адміністративний захист вашої персональної інформації.

В деяких випадках (прийняття та обробка звернень, заповнення реєстраційних форм тощо) можливо використання телефонного зв’язку між вами та ПрАТ "Лізинг ІТ". При цьому, ми вважаємо звичайною практикою в разі потреби записувати та прослуховувати такі телефонні розмови для проведення тренингів персоналу та підвищення якості послуг, що вам надаються.

У випадку, коли це потрібно для виконання вашого запиту до нас, ми можемо поділитися отриманою від вас інформацією з третіми особами, діяльність яких безпосередньо стосується виконання вашого запиту.

Cookies

Як і багато інших сайтів, ми використовуємо cookies при роботі з вашим комп’ютером. Сookies – це невеликі файли, що зберігаються на вашому комп’ютері при відвідуванні сайту та містять інформацію, необхідну для того, щоб наш сервер зміг "впізнати" ваш комп’ютер, коли ви повертаєтесь на сайт LeaseIT. Сookies допомагають максимально спростити та прискорити ваше пересування по сайту. Якщо ви не бажаєте працювати з файлами Сookies, ви можете видалити вже встановлені файли та заблокувати їх подальше збереження на вашому комп’ютері за допомогою відповідних інструментів браузера, яким ви користуєтесь.

ПрАТ "Лізинг ІТ" залишає за собою право змінювати політику приватності.